שמלות כלה איכותיות, נוחות ויפיפיות במחיר שפוי

ברגע בו החלטתי לעצב שמלות כלה ידעתי, שלא משנה מה יהיה, אני חייבת לשמור על האג'נדה שלי ולדאוג שכל כלה שלי תהנה מהאפשרות ללבוש שמלת כלה נוחה, איכותית מאוד ויפיפיה. יחד עם זאת אני חייבת לשמור על מחירים נוחים לכל כיס או במונחים של היום לאפשר לכלות שלי שמלת כלה זולה יחסית.
איך אפשר לשמור לאורך שנים על המשוואה שמלת כלה זולה – יפיפיה – איכותית?
זה בהחלט אתגר לא פשוט.
אבל ברגע שהכלות שלי נמצאות כל הזמן לנגד עיני וחשוב לי מאוד שהן תוכלנה להנות משמלת כלה נפלאה בלי הוצאות מיותרות, יש כמה דברים שאני מקפידה עליהם והם אלה שמאפשרים לי לעצב שמלות כלה מעולות במחיר שפוי:

מסע של חיפושים וליקוטים

אחת לתקופה אני יוצאת למסע מאתגר ומעניין לחיפוש הבדים המושלמים לשמלות כלה. אלה תמיד יהיו בדים נעימים מאוד, רכים, נושמים ובשאיפה גם טבעיים. אני לעולם לא מתעצלת ותמיד מחפשת את הבדים הכי מיוחדים שיש. במקום לרכוש בדים מוכנים, סטנדרטיים וגם יקרים מאוד, ברגע שאני חוזרת ממסע הליקוטים אנחנו מתיישבות בסטודיו ומרכיבות מהתחרות, הסרטים והבדים דוגמאות ייחודיות רק לנו. זה עונה גם על הצורך לעצב שמלות ייחודיות מאוד וגם על הצורך של הכלות למחירים שפויים.
אם תציצי בעיצובי השמלות תראי שהעיצובים שלי הם עיצובים מעודנים ואלגנטיים מאוד והיופי שלהן נשען על בחירה מדויקת בבדים מיוחדים. תוספות של פנינים ותחרות תמיד תעשנה בעבודת יד עדינה ובמידה מדויקת והתמחור שלהן יהיה כמעט בלתי מורגש.

שמלות כלה זולות
צילום: שיבולת שחר

תל אביב לא מחכה לי

בחרתי למקם את הסטודיו שלי במקום שבו נעים לי להיות, מקום שייתן לי אנרגיות של יצירה ולכלות שלי תחושה רגועה ונעימה אבל לא פחות חשוב, בחרתי למקם את הסטודיו במקום שבו לא אצטרך לספוג את מחירי השכירויות השערורייתיים של תל אביב.
אני לא רוצה לגלגל את עלויות השכרת סטודיו במרכז תל אביב על הכלות שלי, אני רוצה שכל אחת מהן תהנה משמלת כלה זולה ונעימה לכיס שלה וזה מצב של win-win לכולן. הסטודיו נמצא בכרכור השקטה והנעימה. כדי להגיע אלינו לא צריך לעמוד בפקקים של תל אביב או לחפש חניה במשך שעות. כלות תל אביביות מספרות שלהגיע לסטודיו שלנו לוקח להן זמן זהה לזה שהיה לוקח להן לנסוע בתוך העיר ותמיד תמיד יש חניה ממש מתחת לסטודיו וזה תענוג.

הנוחות מאפשרת מחיר נוח

בגלל שאני מקפידה לעצב ולתפור שמלות מאוד נוחות אני לא משתמשת במחוכים, בגדי גוף פנימיים או חזיות פנימיות. לרב, החלקים האלה הם שגורמים אי נוחות לכלות ביום החתונה. אני כן מאמינה בלבנים מאוד טובים, בכלל כדרך חיים והכלות שלי תמיד מקבלות הדרכה אילו לבנים יהלמו את השמלה שלהן בצורה הטובה ביותר ויראו עליהן מעולה. ויתור על החלקים האלה בשמלה מאפשר לכלות להרגיש הכי בנח שאפשר ויותר מזה, להנות ממחירי שמלות כלות נוחים במיוחד.

שמלת כלה זולה
צילום: עדי פסדר

חשוב לי שתביני

שמלת כלה נוחה, איכותית ומהממת לא חייבת לעלות הון תועפות. אני לא מתערבת לאף סטודיו או מעצב בבחירות שהוא עושה ומעריכה מאוד את כולם. אבל יודעת שהיתרון הגדול של הסטודיו הוא  שמלת כלה במחיר שפוי "שמלת כלה זולה" שלא מתפשרת על איכות, נוחות או עיצוב.  היא פשוט צריכה להיות מתוכננת ומעוצבת בחוכמה מתוך מחשבה ואכפתיות מהכלה שתלבש אותה.
זה כל הסוד.

באהבה,
רננה גיתית אורן

תרצי לקבוע פגישה בסטודיו? התקשרי עכשיו למספר: 050-8436844 או צרי קשר כאן.

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.